بسم الله الرحمن الرحیم  قربة الی الله . .

شنیدم این دو ماه آخر مُشت مُشت قرص میخوردی تا یه کم آروم بشی. . شنیدم موج امونت رو بریده بود. . . مردم فکر میکنن این دردها و بی‌تابی هات از موج و زخمات بوده، هیچ کس نفهمید که تو آرامش میخواستی، هیچ کس نفهمید آرامش برات یعنی آغوش ابوحامد. یعنی لبخند سیدابراهیم. یعنی بودن کنارِ فوج فوج رفیقی که زودتر از تو پرکشیدن و تو رو تنها گذاشتن. . . باور میکنی برایِ تویی که نمیشناختمت برایِ تویی که ندیدمت همین الان همین لحظه که دارم اینا رو مینویسم دارم جوری گریه میکنم که نفسم بالا نمیاد؟ . . نمیدونم چرا میبینمت دلم میسوزه، برای دخترت، برای همسرت، برای بچه هات، برای رفقات. نمیدونم چرا دلم برای خودم میسوزه. تو که پریدی تو که رسیدی. ما چه میدونیم تو الان چه حالی داری. ولی عجب حالی داری. عجب حاااالی. . . آرامش یعنی سر گذاشتن رو دامن عمه جانت زینب کبری، یعنی پنجه انداختنشون لای موها و نوازش کردنت، یعنی اینکه بهت بگن: خسته نباشی سربازم. خوش آمدی. . . آخ که قلبم داره پاره میشه آخ که کاش دستت رو از روی قلبم بر نداری. این بی تابی رو دوست دارم. کاش من رو هم موج عشق میگرفت. . . . گله دارم گله نمیکنم فقط به حالت غبطه میخورم. نمیدونم تهِ حرفم رو چطور ببندم. کلافه‌م. ااااااخ اااااااااخ ااااااااااخ چقدر مهرت به دلم نشسته مرد، چقدر مهرت دلم رو سوزونده مرد، چقدر آتیشت سوزنده‌ست مرد، چقدر دلم میخواد با تو حرف بزنم مرد، چقدر. . . عشق داغیست که تا مرگ نیاید نرود هر که بر چهره از این داغ نشانی دارد سعدیا کشتی از این موج به در نتوان برد که نه بحریست محبت، که کرانی دارد. .

خداحافظ محمد جعفر خداحافظ ابوزینب موج جانباز کربلا

سربازان آخرامانی امام زمان عج فدایی حضرت زینب سلام الله علیها

شهیدمحمدجعفرحسینی

@bi_to_be_sar_nemishavadd

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها